Adres:

00-513 Warszawa

ul.Nowogrodzka 7/9 lok.36

tel.+48 22 622 25 69

fax+48 22 622 23 04

 

 

 

 Klasyfikacja ProLigi Polsatu Sport o „Złoty rower Shimano”

 

Klasyfikacja indywidualna

 

Imie i nazwisko Ekipa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 SUMA
1 Radosław Romanik DHL Author 40 0 55 0       40     135
2 Cezary Zamana Intel Action 30 40 40 5             115
3 Piotr Wadecki Intel Action     15     55 40       110
4 Wojciech Pawlak  Knauf   30       15 1 30     76
5 Mariusz Witecki  DHL Author   15         20   3 20 58
6 Adam Wadecki Intel Action         40 15       1 56
7 Zbigniew Piątek Intel Action 55 0                 55
  Bartosz Huzarski Intel Action     25 30             55
9 Marcin Gębka DHL Author   3 5   30 5 7       50
10 Jarosław Zarębski Intel Action 30 0     15           45
  Łukasz Bodnar Intel Action       15   30         45
12 Krzysztof Ciesielski DHL Author     35         7     42
13 Robert Radosz PSB Atlas Orbea 15 0 10 11   5         41
  Dawid Krupa Paged MBK Scout               11   30 41
15 Marek Maciejewski PSB Atlas Orbea                 40   40
  Tomasz Kiendyś Knauf                   40 40
17 Piotr Przydział DHL Author 35 0   DSQ             35
18 PaweŁ Zugaj DHL Author             30       30
19 Marcin Sapa Knauf               15 11   26
20 Paweł Szaniawski PSB Atlas Orbea 5 20                 25
  Sebastian Skiba Legia Bazyliszek     25               25
  Jarosław Rębiewski Knauf       25             25
  Marcin Osiński Intel Action                 25   25
  Marek Rutkiewicz Intel Action             25       25
25 Krzysztof Jeżowski Knauf   5     1   15       21
26 Dawid Zdziebłko Legia Bazyliszek                 20   20
27 Daniel Czajkowski PSB Atlas Orbea   1     5   11       17
28 Daniel Okruciński PSB Atlas Orbea                 15   15
  Łukasz Podolski PSB Atlas Orbea                   15 15
30 Dariusz Skoczylas DHL Author           5     7   12
31 Kazimierz Stafiej Intel Action                   11 11
32 Piotr Zaradny Knauf     5       5       10
33 Tomasz Lisowicz Knauf       7             7
  Grzegorz  Putek PSB Atlas Orbea                   7 7
35 Bogdan Bondariew Intel Action     5               5
  Oleksandr Kłymienko PSB Atlas Orbea     5               5
  Piotr Barczyk Knauf                   5 5
38 Tomasz Brożyna Intel Action       3             3
  Tomasz Leśniak Paged MBK Scout         3           3
  Bartłomiej Ksobiak Paged MBK Scout               3     3
  Sebastian Jezierski Legia Bazyliszek             3       3
42 Mateusz Mróz Amore&Vita 1 0                 1
  Michał Pawlyta Legia Bazyliszek       1             1

 

punkty (20) zdobyte przez Piotra Przydziała w MP na czas zostały anulowane

 

1 wyścig - "Szlakiem Grodów Piastowskich"

2 wyścig - "3-majowy w Lublinie"

3 wyścig - "Bałtyk - Karkonosze Tour"

4 wyścig - " Mistrzostwa Polski na czas"

5 wyścig - " Mistrzostwa Polski ze startu wspólnego"

6 wyścig - " Solidarności i Olimpijczyków "

7 wyścig - "Pomorski Klasyk"

8 wyścig - " Puchar Uzdrowisk Karpackich

9 wyścig - " Memoriał Henryka Łasaka "

10 wyścig - "Szlakiem walk majora Hubala "

 

Klasyfikacja drużynowa

 

Nazwa ekipy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 SUMA
1 Intel Action 115 40 85 53 55 100 70   25 12 555
2 DHL Author 79 18 95 0 30 10 57 47 10 20 366
3 Knauf 0 35 5 32 1 15 16 45 11 45 205
4 PSB Atlas Orbea 16 21 15 11 5 5 11   55 22 161
5 Paged MBK Scout         3     14   30 47
6 Legia Bazyliszek     25 1         20   46
7 Amore&Vita 1 0 0               1

 

 

 

Zwycięzca Klasyfikacji :

 

 

Radosław Romanik

(DHL Author)

 

 

Sponsor:

 

 

Patron medialny: